P.P. Infinity Group Sp. z o.o. jest jedną z największych tekstylnych firm produkcyjnych tego typu w Europie

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Infinity Group Sp. z o.o., utworzone w 1993 roku w Bartoszycach jest liderem na europejskim rynku firm zajmujących się produkcją odzieży z segmentu premium. Głównym obszarem działalności przedsiębiorstwa jest produkcja oraz usługa przeszycia uszlachetniającego odzieży zarówno z dzianin jak i tkanin. Zakład produkcyjny wyposażony jest w wysoko zaawansowane technologicznie maszyny i urządzenia szyjące oraz maszynę do haftu komputerowego. Efektywność ponad 200 osobowej załogi oraz jej wieloletnie doświadczenie jest głównym źródłem przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstwa.

Wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza oraz stała wieloletnia współpraca ze znanymi firmami w Skandynawii oraz Europie Zachodniej owocuje ciągłością produkcji o wysokim standardzie, jak również nieustannym rozwojem technologicznym przedsiębiorstwa. 

Infinity Group jest przedsiębiorstwem o wielkim potencjale i bogatym doświadczeniu w produkcji odzieży oraz prowadzeniu różnorodnych przedsięwzięć biznesowych. Jest właścicielem kompleksu nieruchomości (ponad 14.000 m2 pod dachem). Należy do wielu znaczących stowarzyszeń oraz organizacji pracodawców i przedsiębiorców zarówno krajowych jak i międzynarodowych, takich jak Stowarzyszenie Eksporterów Polskich, Warmińsko - Mazurski Klub Biznesu, Polski Związek Pracodawców Prywatnych Producentów Odzieży i Tkanin.

Firma specjalizuje się przede wszystkim w produkcji ekskluzywnej odzieży wierzchniej z tzw. grubych dzianin - kardigany, pulowery, swetry, windstoppery i czapki oraz odzież z tzw. lekkich dzianin - ubiory sportowe, spodnie, półgolfy, bluzki, polo, sukienki itd. Firma produkuje również wysokiej jakości wyroby tkaninowe.

Przedsiębiorstwo produkuje również odzież korporacyjną i mundurową. Wyroby te wykonywane są z najwyższej jakości przędz pokrytych apreturą antypillingową. Odzież korporacyjna produkowana jest zarówno dla firm, instytucji krajowych jak i zagranicznych. Największymi odbiorcami są np.:Międzynarodowa Policja w Kosowie, Securitas, Firmy kurierskie (DPD),Koncerny motoryzacyjne (Mercedes, Volvo, Audi Volkswagen, Skoda, itp.), Orlen, Statoil, Jet, Lotnisko Amsterdam Schiphol oraz wiele innych.

Ponadto, Infinity Group produkuje unikalną trzywarstwową, antybakteryjną i niepalną bieliznę termoaktywną Termo Original, która używana jest między innymi przez Armie i Służby Specjalne NATO oraz Skandynawii od wielu lat.

Działalność i zasługi Prezesa Wojciecha Krakowińskiego zostały dostrzeżone przez amerykańskie stowarzyszenie International Association of Business Leaders, które uhonorowało Prezesa tytułem Międzynarodowy Lider Biznesu Roku 2004.

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Infinity Group Sp. z o.o. od wielu lat znajduje się w czołówce znanych polskich firm eksportowych. Ponad 80 % aktywności Infinity Group to działalność eksportowa. W listopadzie 2012r. Stowarzyszenie Eksporterów Polskich po raz kolejny nagrodziło firmę tytułem Wybitnego Eksportera Roku. 

Firma jest nie tylko członkiem wielu stowarzyszeń i organizacji, ale również aktywnie uczestniczy we wszelkiego rodzaju inicjatywach i misjach gospodarczych mających na celu pozyskanie nowych rynków zbytu, jak również godne zaprezentowanie polskich firm na różnych rynkach. 

Firmie Infinity Group od początku swojej działalności przyświeca idea prowadzenia biznesu w sposób odpowiedzialny, konsekwentnie budując relacje ze wszystkimi uczestnikami otoczenia. Trwając w tym postanowieniu, przedsiębiorstwo dąży do zrównoważonego rozwoju przy poszanowaniu zasad ekonomii, ekologii oraz etyki. Jako jedna z pierwszych firm w regionie – przy współpracy z Warmińsko-Mazurskim Forum Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu WaMa Boss – Infinity Group wdraża koncepcję CSR mającą na celu polepszanie standardów zatrudnienia oraz zwiększenie transparentności przedsiębiorstwa.

Warto wspomnieć, iż nasz wieloletni klient – firma Dale of Norway jest oficjalnym dostawcą dla Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego. Cała kolekcja na Igrzyska Olimpijskie w Vancouver 2010 została wyprodukowana właśnie przez Infinity Group w Bartoszycach. Aktualnie trwają prace projektowe nad kolekcją odzieży na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi 2014.

Od szeregu lat Infinity Group współpracuje z Camillą Thulin , znaną projektantką i stylistką ze Sztokholmu, która szczególnie zasłynęła zaprojektowaniem kostiumów dla zespołu Army of Lovers oraz szwedzkiej śpiewaczki operowej Maleny Ernman specjalnie na jej występ podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2009. 

P.P. Infinity Group Sp. z o.o., jako jedyna firma spoza Skandynawii w historii uroczystości noblowskich, miała swój wkład w organizację Gali Noblowskiej w 2011 roku. Prezes Zarządu Wojciech Krakowiński objął stanowisko Menadżera Artystycznego, zaś część kostiumów na Galę Noblowską zaprojektowanych przez Camillę Thulin, została wyprodukowana przez Infinity Group.

W związku z potrzebą precyzyjnego rozkroju oraz rosnącego wolumenu produkcji niezbędnym jest nieustanny rozwój oraz inwestycje w nowe technologie. Od kwietnia 2017 roku do rozkroju wykorzystujemy specjalistyczny cutter (kater), który w zawrotnym tempie, z najwyższą precyzją i przy optymalnym wykorzystaniu materiałów pozwala na realizowanie zamówień najbardziej wymagających klientów.