Innowacja

Zakład produkcyjny wyposażony jest w wysoko zaawansowane technologicznie maszyny i urządzenia szyjące oraz maszynę do haftu komputerowego. Efektywność ponad 200 osobowej załogi oraz jej wieloletnie doświadczenie jest głównym źródłem przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstwa. 

Niemniej jednak, przeszycie uszlachetniające nierzadko wymaga dokładności i ludzkiej ręki, dlatego każdy produkt, każdy model produkowany w P.P. Infinity Group przechodzi skrupulatną kontrolę jakości pod okiem wykwalifikowanej kadry. 

Doświadczenie

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Infinity Group Sp. z o.o., utworzone w 1993 roku w Bartoszycach jest liderem na europejskim rynku firm zajmujących się produkcją odzieży z segmentu premium. Głównym obszarem działalności przedsiębiorstwa jest produkcja oraz usługa przeszycia uszlachetniającego odzieży zarówno z dzianin jak i tkanin. 

Podczas wielu lat pracy z Klientami osiągnęliśmy najwyższy poziom doświadczenia technologicznego, dzięki czemu możemy poszczycić się wysoce wykwalifikowaną kadrą oraz znajomością zarówno branży, jak i technicznych właściwości materiałów, na których pracujemy. 

Wysoka Jakość

Firma specjalizuje się przede wszystkim w produkcji ekskluzywnej odzieży wierzchniej z tzw. grubych dzianin - kardigany, pulowery, swetry, windstoppery i czapki oraz odzież z tzw. lekkich dzianin - ubiory sportowe, spodnie, półgolfy, bluzki, polo, sukienki itd. Firma produkuje również wysokiej jakości wyroby tkaninowe.

Przedsiębiorstwo produkuje również odzież korporacyjną i mundurową. Wyroby te wykonywane są z najwyższej jakości przędz pokrytych apreturą antypillingową. Odzież korporacyjna produkowana jest zarówno dla firm, instytucji krajowych jak i zagranicznych. Największymi odbiorcami są np.:Międzynarodowa Policja w Kosowie, Securitas, Firmy kurierskie (DPD),Koncerny motoryzacyjne (Mercedes, Volvo, Audi Volkswagen, Skoda, itp.), Orlen, Statoil, Jet, Lotnisko Amsterdam Schiphol oraz wiele innych.

Fundusze Europejskie

Przedsiębiorstwo Produkcyjne "INFINITY GROUP" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością realizuje projekt pn. „Dotacja na kapitał obrotowy dla P.P. Infinity Group. sp. z o.o.”
Cel projektu: Celem głównym projektu jest wsparcie przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19.
Beneficjent: Przedsiębiorstwo Produkcyjne "INFINITY GROUP" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wartość projektu: 197 212,86 zł
Dofinansowanie projektu z UE: 197 212,86 zł