VIII Edycja Seminarium SZWALNIA – tylko dla profesjonalistów

 

W dniach 13-14.10.2011 Zarząd i Dyrekcja P.P. Infinity Group Sp. z o.o. uczestniczyli w VIII Edycji Seminarium SZWALNIA – tylko dla profesjonalistów, która odbyła się w Hotelu Andel's, położonym w kompleksie handlowo-rekreacyjnym Manufaktura w centrum Łodzi, mieszczącym się w dawnych zabudowaniach pofabrycznych Izraela Poznańskiego.

‘Szwalnia’ to najważniejsza impreza branżowa, podczas której można spotkać się z wieloma renomowanymi i znanymi na całym świecie producentami maszyn i urządzeń szwalniczych oraz producentami odzieży. Na stoiskach organizatorów można było zasięgnąć informacji na temat asortymentu oraz nowinek technologicznych. Targom towarzyszył szereg ciekawych seminariów.

W tym roku 15 firm zaprezentowało produkty najbardziej znanych producentów maszyn szwalniczych, urządzeń krojczych, prasowalniczych, pralniczych, systemów cad/cam, oprzyrządowania, a także tkanin lnianych, dzianin, włóknin odzieżowych, nici i dodatków krawieckich, w nowych rozwiązaniach technologicznych.

Nowością tegorocznej edycji targów był nacisk położony na zagadnienia związane z produkcją konfekcji technicznej (seminaria oraz park maszynowy przeznaczony również dla producentów mebli, tapicerki samochodowej i sektorów pokrewnych).

                                          

    

na drugim planie: Bogusław Słaby- Prezes Z.P.P.M. Lewiatan
     oraz Wojciech Krakowiński-Prezes Zarządu Infinity Group

Przedstawiciel firmy Juki

Dyrektor Violetta Kowalewska Mikołajczyk,

Prezes Zarządu Pfaff Industry Service Andre Schuba

oraz Prezes Zarządu Wojciech Krakowiński

Pokaz mody

 

Seminarium

Od lewej: Violetta Kowalewska-Mikołajczyk -Infinity Group,

Wojciech Krakowiński – Infinity Group,

Gizela Łukaszczyk – Firma Solar

 

Violetta Kowalewska-Mikołajczyk –Infinity Group,

Bogdan Sitarz - Prezes Bowi-Styl,

Gizela Łukaszczyk – Firma Solar,

Wojciech Krakowiński – Infinity Group